www.kukaj.sk - Aktuálne živé prenosy z Liptova a Tatier | Katalóg dnik.sk

www.kukaj.sk - Aktuálne živé prenosy z Liptova a Tatier

Aktuálne živé prenosy z Liptova a Tatier // // informácií, bociany, hniezda, pribylina, spevavce, prenosu, viac informácií

URL adresa: http://www.kukaj.sk

Doplňujúce informácie o webe:
UTF-8

Spevavce Orol Arnold BOCIANY - PRIBYLINA BOCIANY - PART. ĽUPČA Predošlé projekty O nás Aktuálne živé prenosy z Liptova a Tatier BOCIANY - PARTIZÁNSKA ĽUPČA

Ďalší projekt online prenosu bocianieho hniezda z kamery umiestnenej na komíne obecného úradu v Partizánskej Ľupči.

viac informácií ) BOCIANY - PRIBYLINA

Nový pripravovaný projekt online prenosu bocianieho hniezda z podtatranskej oblasti z dediny Pribylina. Dňa 29.3.2014 sme nainštalovali kameru do súkromného domu rod. Šimčovcov pre lepší pohľad do hniezda za čo im touto cestou ďakujeme.

viac informácií ) OROL ARNOLD

Pracovníci Správy TANAPu s odborníkmi pripevnili minivysielačku na chrbát orlovi Arnoldovi koncom leta. Od tohto momentu sledujeme jeho pohyb prostredníctvom satelitu. V polovici septembra 2013 sa náš orol vydal na dlhú púť do svojho zimoviska južnej Afriky. Dáta o jeho pohybe, pokiaľ sú jeho pozície rádiovo dostupné pracovníci Správy TANAP-u postupne spracovávajú.

viac informácií ) SPEVAVCE NA LIPTOVE - CENTRUM MESTA

Od začiatku priameho prenosu skonzumovali naše spevavce už 600 kg potravy (prikrmovali sme v dvoch lokalitách). Najobľúbenejšie boli zatiaľ orechy a na druhom mieste je slnečnica. Kamera je umiestnená v centre mesta Liptovský Mikuláš.

viac informácií ) Iné zaujímavosti z projektov KUKAJ.sk

TATRANSKÁ REALITY SHOW

,,Tatranská reality show,, je dokument, ktorý predstavuje časť odvedenej práce, ktorú bolo potrebné vynaložiť, aby sme unikátne zábery zo života zvierat dostali až k Vám domov. Za rok 2013 sme tak mohli zaznamenať 4 milióny kliknutí na naše dostupné stránky zo 74 štátov z celého sveta. Zaznamenali sme taktiež veľký záujem nielen širokej verejnosti ale aj odborníkov.

viac informácií ) NAŠE PROJEKTY V MÉDIÁCH

Rôzne reportáže, zábery, postrehy, čo ste sa o nás a o našich projektoch mohli dozvedieť prostredníctvom televíznej kamery, alebo novín.

viac informácií ) FILM "MERCÚŇ"

4. ročník Festival hôr a cestovania HOROMIL FEST v Považskej Bystrici uviedol premiéru filmu o svišťoch „Mercúň.“

viac informácií ) Copyright © 2014 Profi-net s.r.o., všetky práva vyhradené. Develop by: Creative Solution ...

informácií, bociany, hniezda, pribylina, spevavce, prenosu, viac informácií