www.originalne-vysivky.sk - Originálne výšivky, obrazy, gobelíny, Vyšívané vianoce. | Katalóg dnik.sk

www.originalne-vysivky.sk - Originálne výšivky, obrazy, gobelíny, Vyšívané vianoce.

Originálne výšivky, obrazy, gobelíny, Vyšívané vianoce. // // výšivka, strojové vyšívanie, obrazy, gobelíny, vyšívané vianoce, detské kočíky, obliečky

URL adresa: http://www.originalne-vysivky.sk

Doplňujúce informácie o webe:
UTF-8

Originálne výšivky Úvod Predstavenie Naše výrobky Vyšívané košielky na krst Dekoračné vankúše Deky pre bábätká Bytové doplnky Vyšívané vianoce Perinky do kočíka Obliečky do detskej postieľky Vyšívané tašky Viskóza Aplikácia výšivky na odev - vzory Svadobné doplnky - vyšívané Fotogalérie Vianočné výšivky Dekoračné vankúše Vyšívané tašky Perinky do kočíka Viskóza Bytové doplnky Ako nakupovať Obchodné podmienky Kontaktné údaje Vyšívaná reklama Skip to content     Kvalitné látky na Vaše nové letné šaty

Viskózové látky na letné šaty rôzne vzory výborná kvalita a cena.

Viac informácií:

Každý obraz je vyšívaný ručne a preto je jedinečný

Obrazy zachytávajú krásu sveta okolo nás a sú výborným doplnkom k dnešným moderným zariadeniam bytov, domov, kancelárií.

Viac informácií:

Najobľúbenejšou dekoráciou sú vankúše

Vankúše dajú interiéru novú, úplne inú dimenziu. Patrí medzi prvé dekorácie ktoré do interiéru vo väčšine prípadov kupujeme.

Viac informácií:

Vyšívaná krása , ktorá dýcha originalitou.   Vyšívané košieľky na krst

Prečo si kúpiť krstovú košielku práve u nás?

Jedinečnosť vyšívaného vzoru,osobitá starostlivosť a kvalita pri výrobe, v neposlednom rade skvelá cena v ktorej je zahrnuté vyšitie mena dieťaťa, dátumu narodenia a dátumu krstu.

Viac informácií ...

  Vyšívané svadobné doplnky

Novinka:

vyšívané svadobné vankúšiky a podbradníky

Viac informácií ...

Výšivka - jej krása a história.

Takmer všetky národy sveta v určitom období objavili kúzlo výšivky, a tak sa z pôvodne funkčného charakteru spájajúcich, začisťovacích, a spevňovacích stehov vyvinulo umenie, ktoré dodnes očarúva a inšpiruje.

Vyšívanie je umenie ktoré vzniká ručne , alebo strojovo.

Ručne vyšívané umenie:

Obrazy sú neodmysliteľnými doplnkami našich domovov, a to či už v podobe originálov, grafických listov,vyšívaných reprodukcií-gobelínov, fotografií alebo plagátov. Môžu mať zberateľský či reprezentačný charakter alebo sú to spomienky z rodinného depozitu. Dôležité je, aby ich mal človek rád, boli pre neho povzbudením, zdrojom optimizmu, energie.

Gobelín je poťahová textília s ručne vyšitými umeleckými vzormi alebo obrazmi.Sú to ručne vyšíté obrazy klasickým gobelínovým stehom.

Strojové vyšívanie je stehmi, ozdobné šitie.

Kde sa vzala strojová výšivka?

Prví automatický stroj na vyšívanie vynašiel v roku 1828 Alsatian Joseph Heilman.Stroj napodobňoval ručnú výšivku s tým rozdielom, že tkanina uchytená vo vyšívacom ráme sa pohybovala rôznymi smermi, podľa požadovaného druhu výšivky.

Helmainov vyšívací stroj spôsobil zásadný prelom vo vyšívaní.Produkcia vyšívaného textilu zlacnela , čo spôsobilo , že výšivka prestala byť výsadou len bohatých ľudí a mohla sa šíriť medzi ostatné vrstvy spoločnosti.A prenikla tiež do reklamného priemyslu.

Strojovej výšivke sa však nepodarilo úplne vytlačiť ručné vyšívanie Ručná výšivka je oceňovaná pre svoju originalitu a pre to čo stroj nedokáže nahradiť-pre osobitosť a jedinečnosť prevedenia.

Nachádza sa Všeobecne o výšivke Naposledy pridané Deka a vankúšik Dekoračný vankúš vyšívaný 1967 Dekoračný vankúš vyšívaný 1966 Dekoračný vankúš vyšívaný 2168 Dekoračný vankúš vyšívaný 2167 Viac v tejto kategórii: Predstavenie autora » návrat na úvod stránky Galéria fotografií Napísali o nás

Tak ako sa výšivka vyznačuje svojou rôznorodosťou, tak isto aj naši zákazníci sú rôzni, z rôznych kútov Slovenska ba aj mimo neho. Našimi výrobkami sa snažíme osloviť každého budúceho klienta a maximálne vyhovieť jeho prípadným požiadavkám a predstavám. Toto sa nám podarilo aj u našej klientky z Holandska:

Dala som si požiadavku na vyšívané vianočné obrusy a prestieranie v bielej farbe s mojimi a manželovými iniciálami. Bola som milo prekvapená, čo sa týka mojej objednávky. Obrusy sú krásne a kvalitne vyšité, s kreatívnym riešením jednotlivých detailov. Veľmi sa teším aj z Mikulášskych papúč, ktoré visia každé Vianoce na mojom krbe. Páčili sa aj mojej priateľke, ktorá si tiež objednala sadu obrúskov. Som veľmi spokojná a odporučím Vás aj mojim známym.

Pani Barbora Haag-Holandsko Anketa Máte doma veľa vyšívaných produktov? Takmer v každej izbe Iba v niektorých izbách Len v jednej Vôbec Výsledky Rýchle vyhľadávanie Hľadať Ako objednávať

Objednávky košielok na krst uskutočniť prostredníctvom formulára, ktorý sa nachádza pod obrázkami košielok na konci strany, poprípade na emailovej adreseoriginalnevysivky@gmail.com.

Objednávky ostatných výrobkov, nám posielajte na emailovú adresu originalnevysivky@gmail.com. Do objednávky uvádzajte názov a číslo tovaru, množstvo, formu a kontaktné údaje pre úhradu prípadne ďalšie podstatné informácie.

Tešíme sa na Váš nákup.

Naša ponuka Úvod Predstavenie Naše výrobky Vyšívané košielky na krst Dekoračné vankúše Deky pre bábätká Bytové doplnky Vyšívané vianoce Perinky do kočíka Obliečky do detskej postieľky Vyšívané tašky Viskóza Aplikácia výšivky na odev - vzory Svadobné doplnky - vyšívané Fotogalérie Ako nakupovať Kontaktné údaje Vyšívaná reklama Pripojte sa ku nám SLÁVKINE ORIGINÁLNE TORTY

www.tortyslavka.estranky.sk

kontakt: 0908607895

Ružomberok a okolie

LOVAP s.r.o

Voda a kúrenie.

Kontakt: 0905 523 869

Ružomberok a okolie

Spestrite si interiér

Máme pre Vás pripravenú ponuku designových predmetov, ktoré oživia nielen Váš interiér, ale môžu poslúžiť aj ako vkusný darček pre Vašich blízkych a priateľov.Tie pravé bytové a darčekové predmety si u nás vyberie určite každý.

Aplikácia výšivky na odev Ponúkame aplikovanie výšivky na odev, výber z rôznych vzorov, ktoré v prípade záujmu zašleme na mail. Predstavenie autora

Naša firma sa zaoberá ako ručným tak aj strojovým vyšívaním.

Výšivka je trvanlivá pri praní a žehlení sa nepoškodí, vyšíva sa kvalitnými niťami, rozmanitosť vyšívaných vzorov, výšivka je decentná a jednoduchá, je lacná- nikdy nevyjde z módy a bude stále aktuálna.

You are here Home   Top Skip to content Úvod Predstavenie Naše výrobky Fotogalérie Ako nakupovať Kontaktné údaje Vyšívaná reklama Vyšívané košielky na krst Dekoračné vankúše Deky pre bábätká Bytové doplnky Vyšívané vianoce Perinky do kočíka Obliečky do detskej postieľky Vyšívané tašky Viskóza Aplikácia výšivky na odev - vzory Svadobné doplnky - vyšívané Obchodné podmienky Vianočné výšivky Dekoračné vankúše Vyšívané tašky Perinky do kočíka Viskóza Bytové doplnky Collection D"Art Penelope antique atlas White penelope canvas 1 White penelope canvas 2 Copyright © 2010 Originálne výšivky. Všetky práva vyhradené. Created by Pepax Consulting LLC. ...

vyšívané, výšivky, doplnky, výšivka, vankúše, bytové, ktoré, viskóza, tašky, informácií, ručne, vyšívaný, kočíka, svadobné, dekoračné, perinky, predstavenie, alebo, kontaktné, vyšívaná, vyšívanie, údaje, stroj, vankúš, objednávky, vzory, vianoce, dekoračný, aplikácia, Úvod, umenie, vyšívaných, penelope, reklama, bábätká, postieľky, detskej, obliečky, fotogalérie, vianočné, naše, výrobky, košielky, nakupovať, obrazy, doplnky vyšívané, dekoračné vankúše, bytové doplnky, viac informácií, vyšívané tašky, svadobné doplnky, kontaktné údaje, aplikácia výšivky, vankúš vyšívaný, dekoračný vankúš, viskóza aplikácia, tašky viskóza, odev vzory, ako nakupovať, vyšívaná reklama, údaje vyšívaná, vzory svadobné, detskej postieľky, krst dekoračné, vankúše deky, vyšívané košielky, naše výrobky, predstavenie naše, deky pre, pre bábätká, kočíka obliečky, Úvod predstavenie, vianoce perinky, vyšívané vianoce, bábätká bytové, postieľky vyšívané, dekoračný vankúš vyšívaný, viskóza aplikácia výšivky, tašky viskóza aplikácia, vyšívané tašky viskóza, odev vzory svadobné, svadobné doplnky vyšívané, údaje vyšívaná reklama, kontaktné údaje vyšívaná, postieľky vyšívané tašky, vzory svadobné doplnky, detskej postieľky vyšívané, dekoračné vankúše deky, krst dekoračné vankúše, predstavenie naše výrobky, pre bábätká bytové, bábätká bytové doplnky, vyšívané vianoce perinky, doplnky vyšívané vianoce, bytové doplnky vyšívané, Úvod predstavenie naše