www.akaska.cz – Blahoželania k narodeninám, želania k narodeninám, SMS priania narodeniny

Blahoželania k narodeninám, želania k narodeninám, SMS priania narodeninyBlahoželania k narodeninám, želania k narodeninám, SMS priania narodeniny // Želania k narodeninám, blahoželania k narodeninám, SMS želania narodeniny, priania k narodeninám SMS - gratulácie k narodeninám, želanie k narodeninám, blahoželanie k narodeninám, prianie k narodeninám. // želania k narodeninám, blahoželania k narodeninám, SMS želanie narodeniny, priania k narodeninám, želanie, blahoželanie, prianie

URL adresa: http://www.akaska.cz/?page=191

Doplňujúce informácie o webe:
WINDOWS-1250

Antonín Kaškaumělecká agenturaJindřichův HradecPlzeň Antonín Kaška - umělecká agentura Za Rybárnou 56, 301 00 Plzeň, Czech Republic sídlo firmy: Dělnická 259/III, Jindřichův Hradec mobil: +420 603 248 491, e-mail: kaska@akaska.cz Internet URL: www.akaska.cz, www.antonin-kaska.cz, sitemap Portály mobilní zábavy CZ, SK, CO.UK, US, IE, AU, IL: mobil.akaska.cz Web www.akaska.cz Eshop Menu této sekce: | Slovenské hlášky a zvonenia na mobil SK - A. Kaška | Blahoželania k narodeninám, želania k narodeninám, SMS priania narodeniny | Želania k meninám, blahoželania meniny, SMS priania sviatok | Vianočné priania, vianočné želania SMS, vianočné obrázky, Vianoce na mobil | Veľkonočné želania, SMS priania k Veľkej noci, Veľkonočné obrázky, Veľkonočné SMS | Deň matiek - Želania ku Dňu matiek | Blahoželania k maturite, blahoželania k promócii, blahoželania k ukončeniu štúdia | Valentínske SMS-ky | Vinše k narodeniu dieťaťa | Svadobné blahoželania, svadobné pozdravy | Blahoželania k narodeninám, želania k narodeninám, SMS priania narodeniny SMS blahoželania k narodeninám, SMS želania k narodeninám, SMS priania narodeniny:

Chcela by som ti popriat k narodeninam vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky a... A NEOZER SA AKO MINULE !!! Tvoja zachodova misa.

K tvojim narodeninam ti zelam vsetko, vsetko zle... aby ta obchadzalo a aby sa ti uz nikdy nepostavil... zly clovek do cesty.

Nech mas zivot ako sen, uzivaj si kazdy den. Od starosti ziadne vrasky, v kazdej chvili vela lasky. Vsetko najlepsie k narodeninam.

Zazelat ti radost? To by bolo malo. Zazelat ti krasu? Ved jej nemas malo. Zazelat ti stastie? Naco, ved ho najdes aj sam. Tak ti zelam, co vsetkym chyba, nech ti zivot da to, co v sebe skryva! Krasne narodeniny.

Pomaly sa vyletnieva, jun je opat tu, priroda veselo spieva odu novemu letu. Velka cast z tych tonov patri Vam, vsetko najlepsie k narodeninam.

Na Tvoje zdravie sa dnes pije, do lesklych poharov sampus sa leje. Bublinky sumia, zvonia pohare, radost a usmevy sadaju na tvare. Vsetko najlepsie k narodeninam!

Ty mas dnes narodeniny, ale ja dostavam ten najlepsi darcek... Tvoje priatelstvo. Vsetko najlepsie!

K tvojim narodeninam krasnym, prajem ti vela zdravicka, nech zivot tvoj je naplneny stastim a mas ruzové licka.

Nejeden v den narodenin do ruk Tvojich vlozi dary, polozi Ti kvety na stol so zelanim, aby rastol rokov rad Ti ako stuha a ziarila stastia duha. Aj ja s velkym potesenim zelam Ti v den narodenin, aby v stasti, dobrom zdravi, bez starosti, bez obavy dalsie roky prezila si, plne radosti a krasy.

Vela dalsich rokov, vela stastnych krokov, vela dobrych veci zelame Ti vsetci.

Prajem Ti stastie, prajem Ti zdravie, nech Ti nasa laska nikdy nezhrdzavie.

Zi ako chces, pevne zdravie maj, narodeniny oslav tak, ako sa slavia. Popijaj vino, pesnicku si zaspievaj, s veselou naladou na svet sa pozeraj.

Nech Ti ruze cestu zivotom stelu a kazde prianie splni sa Ti. Nech Tvoje oci stastim ziaria a usmev zdobi Tvoju tvár. Nech Tvoje srdce nepociti lasky klam, to Ti prajem k narodeninam.

Vela stastia, vela lasky, do postele dve ciernovlasky...

Chcela som ti k narodeninam zabalit nejaký originálny darcek. Len ked si neviem spomenut, ako ti zabalit krcmu.

Je mi velkym potesenim, zelat Ti v den narodenin, vela zdravia, stastia vela, vsetko, co si srdce zela, vela lasky, spokojnosti, v celej dalsej buducnosti, usmev v tvari, radost v oku, uspech v kazdom zitia kroku.

Dobre vinko, lacne dary, nech sa Ti vzdy dobre dari. Dnes mas prave o rok viac, nesnaz sa ho naspat vziat. Prilis dlhe pripitky zabalme do servitky. Naco nudne slova, o rok sme tu znova!

Zi ako chces, pevne zdravie maj, narodeniny oslav tak, ako sa slavia. Popijaj vino, pesnicku si zaspievaj, s veselou naladou na svet sa pozeraj.

Nejeden v den narodenin do ruk Tvojich vlozi dary, polozi Ti kvety na stol so zelanim, aby rastol rokov rad Ti ako stuha a ziarila stastia duha. Aj ja s velkym potesenim zelam Ti v den narodenin, aby v stasti, dobrom zdravi, bez starosti, bez obavy dalsie roky prezila si, plne radosti a krasy.

Prajem Ti k narodeninam vsetko najlepsejsie: Vela usmevu na tvari, slniecko, co ta rozziari, ruzu pekne do ruky, v kolacoch vela muky, do vrecka peniazky, tvar bez vyrazky, k tomu perfektneho chlapa, na topankach malo blata, ku kave sladky keks a hlavne kvalitny... (zivot).

Ked rano skoncil sen a nastal Tvojich narodenín den, ked priatelia Ti ruku stiskaju a stastnu buducnost zelaju, aj ja sa k nim pripajam a pusu na licko posielam.

Zelat Ti stastie? Na to mas pravo. Zelat Ti priatelov? Tych nemas malo. Preto ti zazelam co inym chyba, nech zivot Ti da vsetko krasne, co v sebe skryva.

Vyvaruj sa ran, co sa dlho hoja. Miluj ludi, co za to stoja. Dosiahni v zivote vsetko, co chces a zi tak nech nikdy nic nelutujes. Vsetko najlepsie Ti zela...

Prajem Ti vela zdravia, lebo je vzacne, vela stastia, lebo je krasne, vela lasky, lebo je jej malo a vsetko naj... aby zit za to stalo.

Nech je Tvoj zivot ako nasobilka, ktora nasobi radost, delí starost, umocnuje lasku, odmocnuje nenavist a vsetko dobre dohromady spocita. Vsetko najlepsie a najkrajsie...

Horucu lasku, nadherny sen, nehu, lasku a stastie len. Pomoc rukou po ruke dat, prijat ich s laskou a s laskou aj dat. Rad nech Ta ma kazdy, nie iba dnes ale navzdy!

K narodeninam Ti prajem taku zensku, ktora by Ta pocuvala, zeby dobré koz... telo mala, zeby sa vasnivo bozkavala, zeby Ta milovala, k tomu Ferrari na luke, penezi v ruke.

K narodeninam sa vselico zela, dobre, pekne, ba i vela. No ja Ti chcem zo srdca priat, aby si sa mohol vzdy v zivote smiat. Zdravie, stastie, lasku a usmiatu tvar, to je ten najkrajsi dar.

Cary mary svet sa divi, tento klobuk vsetko vidi. A splni kazducke prianie tomu, kto pozna carovanie. O kuzlach ja nemam zdania, tak posielam blahopriania!

Su slova ktore nevyslovime, lasky na ktora spominame, radost ktoru precitime a priatelia na ktorych nezabudame. Kolko piesku na sahare tolko zdravia k tvojim narodeninam praje...

Blahoželanie dcére k  narodeninám:V tento krasny narodeninovy den ti prajem, aby kazdy den bol pre teba sviatkom, aby si sa vedela tesit z malickosti, aby si mala okolo seba len ozajstnych priatelov a usmev aby ti stale kraslil tvoju milu tvár, aby tí, ktorych lubis, ti tvoj cit opatovali, aby bolo vela stastnych chvil v tvojom zivote a aby si si to stastie v zdravi uzila. Vsetko len to najlepsie ti praje tvoja mamina.

Blahoželanie k narodeninám - mužovi svojho života:Muzovi svojho zivota zo srdca prajem, nech sa z tvojej tvare nikdy nestrati chlapcensky usmev, ktorý na tebe tak lubim, nech sa plnia tvoje tajné sny a ludia, ktorych mas rad nech opatuju tvoj cit.Nech je v tvojom zivote vela slnecnych dni a tolko lasky, kolko vladzes uniest a tiez opatovat. Aby tvoji priateli stali vzdy pri tebe, aby ti tvoje rozhodnutia prinasali uspech a aby uspech posilnil len tvoje dobre vlastnosti. K tomu vsetkemu ti zaroven prajem vela energie, aby si vladal byt stastny.

Poznáte pekné blahoželanie k narodeninám, ktoré chýba na našej stránke? Tak neváhajte a pošlite nám ho emailom.

Nechajte sa inšpirovať aj českou stránkou Blahopřání k narozeninám.

Zvukové blahoželania k narodeninám, zvukové želania k narodeninám, zvukové gratulácie k narodeninám, zvukové priania k narodeninám:

Happy Birthday - inštrumentálna melódia na stiahnutie do mobilu zadarmo pre osobné použitie (stahnutie na iné stránky je trestné) MP3 AMR MMF

Flipsyde - Happy Birthday - polyfónne zvonenie, Flipsyde - Happy Birthday - monofónne zvonenie, Flipsyde - Happy Birthday - reálny tón

Ďalšie zvukové želania sú zatial iba v češtine, ale vo slovenčine ich pripravujeme:

Miluji Tě! - Zal´úbený mobil - 31.1.2006 - A. Kaška

Polibek - Pusinka - 31.1.2006 - A. Kaška

Volá Ti Tvoje kočička - 5.1.2006 - A. Kaška

Volá Ti Tvůj kocourek - 31.3.2006 - A. Kaška

Hodně štěstí, zdraví, milé děvče (Happy Birthday) - 28.2.2006 - A. Kaška

Hodně štěstí, zdraví, milý hochu (Happy Birthday) - 21.4.2006 - A. Kaška

Hodně štěstí, zdraví, miláčku (Happy Birthday) - 21.4.2006 - A. Kaška

Hodně štěstí, zdraví, milá Janinko (Happy Birthday) - 28.2.2006 - A. Kaška

Přání k narozeninám - 2.5.2006 - A. Kaška - zvukové želanie k narodeninám na mobil

Gratulace k narozeninám - 2.5.2006 - A. Kaška - zvuková gratulácia k narodeninám na mobil

Blahoželania, želania, gratulácie, priania Na našich stránkách ovšem najdete především mluvící melodie, vyzvánění, zvonění, vyzváněcí melodie, ringtones, reálné melodie, reálné tóny, real tones, vtipné hlášky, vtipné zvuky, reálné zvuky, reálné vyzvánění, SMS tóny, SMS hlášky, SMS zvuky, SMS alerts nebo jak to chcete nazvat: Já zvoním - vyzvánění, zvonění a melodie na mobil mp3, amr a mmf zdarma Zvuky mp3 ke stažení zdarma do mobilu - Sounds free for ringtones SMS tóny, SMS zvuky, SMS hlášky na mobil mp3 - Hej, přišla Ti zpráva Já tě budím! - Budík, budíček mluvený do mobilu Hokej, fotbal a sport na mobil, chorály, pokřiky a fanouškovská zvonění, fotbalové a hokejové tapety, animace a java hry Ja zvoním v jazykových mutacích - Ostravak, brněnský hantec, Plzeňák, Slovák, Rus, Polák, Japonec Reálné melodie na mobil - reálné vyzvánění na mobil - A. Kaška Hlášky Antonína Kašky - mluvené melodie na mobil Hlášky Líbím se Ti?, Toxeo, Crazy Frog a Ftípky na mobil zdarma Falešní sobi na mobil Slovenské hlášky a zvonenia na mobil SK - A. Kaška Přání, blahopřání, gratulace, přáníčka - SMS přání - Blahoželania, želania, gratulácie, priania Mikuláš, čertíci a andělé na mobil, přání k Mikulášovi Koledy mp3 a Vánoce na mobil Vánoční přání, vánoční obrázky, přání k Vánocům SMS i zvuková Vánoční dárky - dárky k Vánocům Novoroční přání SMS - Silvestr a Nový rok na mobil Valentýn na mobil, Valentýnská přáníčka, valentýnské obrázky, Valentýnské SMSky a přání k svátku zamilovaných Velikonoce na mobil, velikonoční přání, velikonoční obrázky Přání k svátku, blahopřání k svátku, SMS přání svátek - texty - na mobil Přání k narozeninám, blahopřání k narozeninám, SMS přání narozeniny - texty - na mobil Blahopřání k maturitě, blahopřání k promoci, poslední zvonění, škola na mobil Přání k svátku čarodějnic - čarodějnice a Baby Jagy na mobil Svatební přání, blahopřání ke svatbě, přání k sňatku Den matek - Přání ke Dni matek, přání k svátku matek Blahopřání k narození miminka, miminka na mobil Zamilovaná přáníčka, zamilované SMS, zamilované obrázky láska Znamení zvěrokruhu na mobil Hodíme se k sobě? - Hodíte se k sobě? Želania k narodeninám, blahoželania k narodeninám, SMS priania narodeniny Želania k meninám, blahoželania meniny, SMS priania sviatok Vianočné priania, vianočné želania SMS, vianočné obrázky, Vianoce na mobil Merry Christmas for your mobile - Christmas wallpapers, Christmas ringtones, Christmas pictures Happy Halloween for your mobile - Halloween wallpapers, Halloween ringtones, Halloween pictures Happy Birthday for your mobile - Birthday wallpapers, Birthday ringtones, Birthday pictures Happy Mother´s Day for your mobile - Mother´s Day wallpapers Animace, tapety, java hry, melodie, zvuky a hlášky, obrázky, videa a další mobilní zábava na mobil Animace, zamilované obrázky, zamilované hlášky, zamilované SMS, zamilované melodie na mobil Auta a motorky na mobil - loga, tapety, java hry, zvuky, melodie Sudoku, šachy, karty - superhry na mobil Sci-fi a fantasy mobil, Hvězdné války - Star Wars, Star Trek, Matrix, Spiderman Horor mobil, strašidla a Halloween na mobil, strašidelné obrázky, Mumie, Blade, Drákula Dovolená léto 2011 a prázdniny na mobil Psi, pejsci, štěňata na mobil - animace, tapety, obrázky, java hry Kočky, kočičky, koťata na mobil - mačky, mačičky Koně, koníci, koníčci na mobil Draci, hadi, krokodýli na mobil - Dragon mobil, Croc mobile Ryby, rybičky, delfíni, akvária na mobil Piráti z Karibiku na mobil - tapety, java hry Kancelář a kancelářské potřeby na mobil - zvonění starých telefonů Krávy, kravičky, volové, býci na mobil Bob a Bobek - Králíci z klobouku - pohádky na mobil Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka - pohádky na mobil Mrazík - pohádka na mobil Princezny na mobil - Princezna ze mlejna, Pyšná princezna, O princezně, která ráčkovala, Popelka a další pohádky na mobil SMS zdarma a Poslat SMS zdarma na Vodafone a O2 DOPORUČUJEME NAwww.akaska.cz, mobil.akaska.cz, mobil-sk.akaska.cz a www.antonin-kaska.cz

ringtones-uk.akaska.cz, ringtones-us.akaska.cz, ringtones-ie.akaska.cz, ringtones-au.akaska.cz, ringtones-il.akaska.cz, www.elektricke-ohradniky.cz, www.zemedelske-potreby.cz, chovatelské potřeby, lesnické potřeby, zahradnické potřeby, jezdecké potřeby, zemědělské potřeby eshop, elektrický ohradník eshop Antonín Kaška - herec, moderátor, Cyrano de Bergerac, pořady pro školy, Memento, divadelní představení, Andrea Černá, pohádky, divadelní hry, prodej CD a MC, prodej DVD a VHS, vánoční dárky, dárky k narozeninám, hodinky, parfémy, dabing filmů, reklama, výroba reklamních spotů, casting, jazykolamy, Jindřichohradecké kulturní léto, pověsti, hudební skladatelé, herci, operní pěvci, jindřichohradecká činohra, noční prohlídky Jindřichův Hradec, Bílá paní, ubytování Jindřichův Hradec, Já zvoním! zdarma, zvuky mp3, sms tóny, budíky, hokej, fotbal, sport, hantec, reálné melodie na mobil, hlášky Antonína Kašky, hlášky Líbím se Ti?, Mikuláš, Vánoce a koledy, vánoční přání, novoroční přání, Valentýn, Velikonoce, přání k svátku, blahopřání k narozeninám, blahopřání k promoci, přání k svátku čarodějnic, svatební přání, přání k svátku matek, blahopřání k narození miminka, zamilovaná přáníčka, znamení, Hodíme se k sobě?, zamilované obrázky, auta a motorky na mobil, sudoku, šachy, karty - superhry na mobil, Chcete být milionářem?, sci-fi mobil, horor mobil, dovolená léto 2011 na mobil, psi na mobil, kočky na mobil, koně na mobil, draci na mobil, ryby, akvária na mobil, piráti z Karibiku na mobil, kancelář na mobil, krávy na mobil, falešní sobi na mobil, vyhledavače, výdělek pro webmastery, page rank, výměna odkazů, slovenské hlášky a zvonenia, blahoželania k narodeninám, želanie k meninám, vianočné priania, weisse frau, white lady, Merry Christmas, Happy Halloween, Happy Birthday, gay mobile, poslat SMS zdarma, Bob a Bobek, Rákosníček, Mrazík, princezny, rezervace letenek, prodej zájezdů, štěňata, statik, prodej, prodej letenek, Zemědělské potřeby M+S s.r.o. flash hry online, vánoční hry, logické hry, Garfield, Happy Tree Friends, Worms, StarWars, bojové hry, stolní hry, karetní hry, flash videa, Simpsonovi, Mario, střílečky, sportovní hry, velikonoční hry, zamilované hry, mahjong, Sonic, oddechovky, závodní hry, South Park, Rayman, koňské hry, skákačky, postřehové hry, puzzle, Tom a Jerry, Harry Potter koňské potřeby, chovatelské potřeby pro dobytek, chovatelské potřeby pro ovce, lizy pro ovce, chovatelské potřeby pro prasata, chovatelské potřeby pro psy, chovatelské potřeby pro králíky, králíkárny, chovatelské potřeby pro drůbež, kurníky, líhně noční prohlídky, monofonní melodie, polyfonní melodie, reálné melodie, světelné melodie, zvuky a hlášky, SMS melodie, teen buzz, animace, barevné tapety, obrázky SMS, java hry, přání a blahopřání, Vánoce, SMS zdarma, Vodafone SMS zdarma, O2 SMS zdarma, T-Mobile SMS zdarma, Orange SK SMS zdarma, freevideo, tapety zdarma, animace zdarma, hry online, worms games, mario games, easter games, mahjong games, horse racing games, logic games, Garfield games, Simpsons games, Christmas games, výměna odkazů, výdělek na internetu pasti, myši, krysy, sklopce na kuny, odpuzovače myší

Reklamy:

Reklamy Google:

Copyright © 2004-2013 A.Kaska.cz ...

mobil, přání, narodeninám, vsetko, melodie, kaška, happy, potřeby, zdarma, obrázky, blahoželania, hlášky, narodeninam, birthday, blahopřání, priania, akaska, prajem, ringtones, želania, zvuky, games, tvoje, svátku, lasky, narodeniny, zamilované, najlepsie, reálné, mobile, tapety, narozeninám, chovatelské, vianočné, animace, vánoční, stastie, stastia, halloween, christmas, zivot, prodej, zdravie, dobre, narodenin, zvonění, radost, tóny, zvukové, zdravia, hodně, vyzvánění, pohádky, zdraví, štěstí, Želania, zelam, wallpapers, usmev, dárky, matek, přáníčka, zivote, lasku, nikdy, sobě, miminka, velikonoční, vánoce, zvoním, pictures, léto, uspech, tvojim, veľkonočné, kazdy, starosti, zazelat, meninám, zvonenia, hradec, jindřichův, kaska, eshop, slovenské, krasne, tvojich, ktorych, ktora, blahoželanie, gratulácie, mobilu, antonín, zelat, velkym, rokov, potesenim, zdravi, chces, flipsyde, happy birthday, sms zdarma, vsetko najlepsie, chovatelské potřeby, sms priania, java hry, potřeby pro, den narodenin, reálné melodie, štěstí zdraví, your mobile, hodně štěstí, for your, kaška hodně, vela lasky, narodeninám sms, pictures happy, vela zdravia, želania sms, tapety java, priania narodeniny, vianočné priania, zamilované obrázky, sms přání, narodeninám zvukové, slovenské hlášky, jindřichův hradec, velkym potesenim, sms tóny, flipsyde happy, tvojim narodeninam, mobil přání, for your mobile, hodně štěstí zdraví, kaška hodně štěstí, flipsyde happy birthday, sms priania narodeniny